Trenerzy akademii

Kacper Szczepańskiur. 22.05.1991 - nauczyciel wychowania fizycznego, tytuł licencjata zdobyty w formie dziennych studiów w Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Posiada także tytuł instruktora sportu piłka nożna, windsurfing, narciarstwo alpejskie oraz uprawnienia pedagogiczne i ratownika WOPR. Odbyty staż w FC BARCELONA VARSOVIA ukończony z wynikiem bardzo dobrym. Grał w wielu klubach np. Wisła Puławy (jest wychowankiem tego klubu i z nim odnosił największe sukcesy - dwa razy z rzędu Vice-mistrzostwo woj. Lubelskiego U-16 i U-17). Aktualnie kontynuuje studia magisterskie na AWF. Jest także założycielem nowo powstającej Akademii Piłkarskiej dla chłopców i dziewcząt w wieku 4-10 lat.

Kontakt do trenera 600462545

Trener Michał- ukończony Kurs Trenerski PZPN C, wyższe wykształcenie. Obecnie prowadzi filię akademii w miejscowości Sobienie Jeziory.

Trener Bartek- trener stażysta.

Wiadomości (utwórz nową)